Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Без вихідних: 10:00 – 19:00

0
Мій кошик

Магазин обладнання для майнінгу - Atlas Antminer!

 

Команда Atlas Antminer працює для Вас у місті Київ!

Ми приділяємо максимум уваги кожному клієнту, допомагаємо зробити правильний вибір з обладнання та відмовимо від купівлі майнерів, які купувати не варто.

Жодної дистанційноі роботи! Ми всі працюємо у Київському офісі за адресою Київ, Автозаводська 29А.

Керівник Atlas Antminer – Валерій Степа, особисто зустрічає всіх клієнтів, підписує особисто всі договори та приймає всі передоплати. Завжди готовий до відеодзвінка за дистанційних угод. У нього ви завжди можете особисто проконсультуватися. Також Валерій - автор і ведучий Ютуб каналу з Майнінгу МАНІ МАЙНІНГ, ведучий відео подкастів КРИПТОМНЕНИЕ , займається майнінгом та продажем обладнання з 2017 року, в роботі з китаєм з 2010 року.

 

В Atlas Antminer є свій сервіс центр, де ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування асиків. Інженер з ремонту Євген присутній особисто на видачах передзамовлень та відвантаження асиків і завжди проконсультує наших клієнтів з налаштування та правильної експлуатації обладнання.

 

Ми проводимо видачі товару нашому Київському офісі, зустрічаємо кожного клієнта, включаємо та перевіряємо з ним кожен асик, допомагаємо налаштувати асики на пул. Якщо ж клієнт не має можливості приїхати до Києва - ми робимо відеозвіт у роботі, показуємо хешрейт, робочі плати, серійний номер асика і відправляємо його Новою Поштою клієнту.

 

Ми допоможемо Вам вибрати обладнання, що підходить під ваше приміщення, можливість розетки та бюджет, зробимо відвантаження перевірених майнерів в Україні або на замовлення з Китаю, допоможемо з налаштуванням та відповімо на всі питання в процесі експлуатації.

Місія нашої компанії – давати максимум визначеності своїм клієнтам у невизначеному світі майнінгу та криптовалют.

Вивчати технічну частину майнінгу самим і нести це знання у наших соц. медіа.

Запрошуємо Вас підписатись на наш телеграм з найкращими пропозиціями

https://t.me/atlas_antminer

і канал YouTube

https://www.youtube.com/channel/UCTMDTCN0EHXJ4hUHh_TKkEA

Огляди прошивок, пулів, корисні поради майнерам.

Архів
Вгору