Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Без вихідних: 10:00 – 19:00

0
Мій кошик

Купити Асики для Майнінгу.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Асики - обладнання для майнінгу криптовалют, яке не потребує встановлення додаткових контролерів, операційних систем та програмного забезпечення. Асік - це спеціалізований пристрій, який створений для видобутку цифрових монет і називається "фермою".

Асики можна поділити на два види: спеціалізовані та універсальні. Спеціалізовані застосовуються у майнінг-фермах. Вони є пристроями, які дозволяють здійснювати роботу з криптовалютою без необхідності втручання людини. Майнінг - це спосіб видобутку криптовалюти шляхом обчислення хешів (алгоритмів шифрування). При виборі відповідної крипти, подивіться на її курс та оцініть можливість заробітку.


Що відрізняє ASIC від звичайного комп'ютера

Все досить просто. Звичайний комп'ютер може обробляти інформацію лише з однієї відеокарти або інших компонентів системи. А айсик працює відразу з декількома, створюючи тим самим потужніший обчислювальний блок, до того ж, він може працювати на будь-якому чіпі, що значно зменшує його вагу. Що більше обчислювальних блоків, то довше пропрацює система.

Це призводить до підвищеного енергоспоживання, проте дозволяє майнути відразу кілька криптовалютів. Вищий рівень складності — це один із головних факторів, що впливають на ціну монет. Устаткування для майнінгу, що працює на найпотужніших процесорах antmainer, коштуватиме в кілька разів дорожче, ніж те, яке використовує найпростіші чіпи. У той час як один асик може майнути монети і отримувати bitcoin відразу кількох розробників, інший може обслуговувати лише одну. Саме тому важливо вибрати правильний пристрій.

Особливості Асік

 1. Продуктивність – потужність обладнання. Якщо раніше вистачало потужності однієї відеокарти, то зараз вона не зможе працювати довго – швидко сяде батарея, перегріються компоненти, підвищиться потужність споживання. Через це знижується продуктивність хеш. Якщо ви плануєте створювати ферму для видобутку різних криптовалют, є сенс придбати одразу кілька високопродуктивних майнерів. Це дозволить швидше окупати обладнання та дасть змогу вибирати хеш та найкращі монети для майнінгу.
 2. Енергоємність - кількість енергії, що споживається обладнанням. У цьому плані асик істотно відрізняється від інших накопичувачів. Він більш енергоємний, але і більш продуктивний і має більшу потужність. Для роботи одного ASIC в ефірі в середньому потрібно близько 1 кВт енергії. Однак в умовах тривалої роботи цей показник збільшується на 25%. Також варто враховувати, що деякі чіпи можуть працювати за температури від - 20 до + 60 градусів Цельсія. Тому якщо ви використовуєте майнінг обладнання у холодних регіонах, необхідно враховувати цю особливість.
 3. Кількість чіпів — на ринку в Україні можна знайти майнери з різними процесорами. Тут також є свої особливості. Так, наприклад, процесори від компанії Bitfury досить дорогі і коштують приблизно від 1000$. Але вони дозволяють майнути одразу кілька монет. Криптовалюта – основна валюта для видобутку. Також вона може бути засобом оплати за товари та послуги.

Асік майнер

Якщо ваш вибір упав на ASIC-майнер, варто подбати про наявність блоку живлення. Цей компонент має бути розрахований на потужність, яка відповідає вашим вимогам. Наприклад, для Antminer S9 від Bitmain, вам знадобиться блок живлення потужністю від 1500 Вт. Точне значення потужності залежить від моделі чіпа, що використовується. Також зверніть увагу на такий параметр як шумність пристрою хеш. Купити асик в Україні можна у спеціальних магазинах. Найнадійніший варіант – звернення безпосередньо до виробника. Крім того, можна придбати майнер на офіційних майданчиках в Інтернеті. Система охолодження має бути розрахована на високі температури, якщо вам потрібно видобувати біткоїни на холодному пуску.

Як вибрати асик для майнінгу?

 1. Спочатку визначте необхідну суму, яку готові витратити на придбання обладнання.
 2. Заберіть ті криптовалюти, які плануєте добувати.
 3. Складіть графік, згідно з яким додаватимете нове обладнання.
 4. Знайдіть продавця та складіть список необхідних компонентів, з урахуванням їх вартості.
 5. Складіть план, згідно з яким здійснюватиметься mining біткоїнів.
 6. Розрахуйте зразкову вартість всього обладнання, включаючи доставку та встановлення.
 7. Перевірте, чи обладнання відповідає всім стандартам і нормам.
 8. Виберіть відповідний варіант доставки майнера в Україну.
 9. Оплатіть товар.
 10. Після того, як ви заробите всі біткоїни, придбані у компанії, віддайте їх у рахунок погашення кредиту.

Корисно знати! Щоб не прогаяти важливий момент та не купити обладнання для видобутку за завищеною ціною в Україні, уважно читайте оголошення продавців і намагайтеся не приймати поспішних рішень.

Майнінг в Україні

В Україні майнінг став популярним напрямом. Багато людей заробляють гроші, використовуючи свій комп'ютер для видобутку криптовалюти. Однак, багато хто з них не знає, що потрібно робити, щоб заробляти біткоїни. Нижче наведено рекомендації щодо майнінгу в Україні.

 • Визначте відповідну валюту. Вибір залежить від вашої мети.
 • Визначте план дій. Перед тим, як інвестувати гроші в майнінг, визначтеся з вибором валюти, а також платформи для придбання обладнання. Також вам потрібно визначитися з джерелом електроенергії, яке використовуватиметься для майнінгу. Це залежить від регіону, де ви мешкаєте. Можливо, вам знадобиться кілька пристроїв.
 • Придбання обладнання та подальше встановлення його на сервер.
Вгору