Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Без вихідних: 10:00 – 19:00

0
Мій кошик

Купити ферми та відеокарти для майнінгу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Відеокарти для майнінгу - це найважливіше в обладнанні для видобутку криптовалюти (майнінг). На ринку їх представлена велика кількість. Кожна з них має свої особливості та характеристики, але незалежно від цього всі вони можуть однаково добре працювати з криптовалютою.

Залежно від кількості відеокарт та продуктивності, яку вони видають на виході, майнінг приноситиме прибуток або збиток. Довжити майнінг в автоматичному режимі не вийде, тому що для цього потрібно встановити спеціальне програмне забезпечення та виконати налаштування.

Майнінг на одній відеокарті

Якщо ви є власником старого комп'ютера, то однієї відеокарти для майнінгу вам буде недостатньо. Для того, щоб отримувати максимальний дохід, потрібно встановити на комп'ютер одночасно дві відеокарти. Але тут виникає інша проблема, що не всі відеокарти підтримують одночасно роботу з декількома пристроями.

Для таких випадків виробники випускають спеціальні складання, які передбачають встановлення кількох відеокарт. При виборі такого збирання звертайте увагу на те, який у вас процесор. Відеокарта для майнінгу може працювати на повну потужність за умови, якщо пристрій підтримує такі функції. Також варто врахувати, чи карти працюватимуть паралельно або в різних слотах.

Параметр Multi-GPU, який є в налаштуваннях відеокарт, дозволяє одночасно працювати двом пристроям. Але для цього знадобляться певні опції. Довжина і кількість пам'яті, яку можна встановити на карті, повинні відповідати параметрам процесора. При встановленні потужнішого пристрою є ризик перегріву та виходу з ладу.

Розгін відеокарти та вибір режиму роботи для двох пристроїв

Існують певні відеокарти, які можуть працювати на кілька пристроїв одночасно. Тривалість роботи цієї функції залежить від продуктивності картки. Важливо те, що під час роботи з кількома відеокартами можна вибирати режим роботи: Cntr+Cntr-F4. При цьому відеокарта використовується не тільки для майнінгу, але і для виконання інших завдань. Видобуток криптовалют за допомогою Radeon RX 480, як і відеокарти AMD, відеокарти Nvidia можуть використовуватися як в режимі AMD CrossFire, так і самостійно.

Особливості відеокарт для майнінгу

При покупці відеокарти для майнінгу слід звертати увагу на такі показники:

  • Виробник. Найкраще вибирати перевірені компанії. Від виробника залежить якість та надійність обладнання.
  • Продуктивність. Чим вищий показник, тим швидше і простіше проходитиме процес майнінгу. Ціна. Не варто купувати найдешевшу відеокарту.
  • Ціни на відеокарти для майнінгу та умови їх продажу постійно змінюються. Вони можуть коштувати по-різному, але все ж таки, якщо є можливість, краще віддати перевагу більш дорогому варіанту, ніж бюджетному.
  • Кількість чіпів. Чим їх більше, тим ефективніший майнінг.
  • Об'єм відеопам'яті. Від параметра залежить швидкість обміну даними.
  • Пропускна здатність. Від цього показника залежить швидкість обробки та видобуток даних, які надходять ззовні. Для правильної роботи у зв'язці з потужним процесором відеокарта повинна мати достатню потужність, яка вимірюється в мегабітах в секунду. Довжити, обсяг пам'яті, частота пам'яті і продуктивність дозволяють судити про потужність відеокарти.

Відеокарти для майнінгу у 2021 році

У 2021 році найпопулярнішими відеокартами для майнінгу вважаються: Nvidia GTX 1080 Ti, AMD RX 5700 - 5800, а також RX 5700 XT. Проте, коштувати майнінг на даних відеоадаптерах буде дорожче. Компанія Asus випустила серію відеокарт ROG Strix. Також варто відзначити, що вартість відеокарт трохи знижуватиметься.

Відеокарти Nvidum та MSI NVIDIA здатні забезпечити високу продуктивність комп'ютера. Завдяки цьому майнінг стає доступним більшості користувачів.

Спеціальне обладнання для видобутку криптовалют дає змогу отримувати великі доходи практично кожному. В Україні ціна обладнання для майнінгу одна з найнижчих у Європі. Відеокарти коштують близько 300 доларів. Для багатьох жителів Києва від вибору відеокарти залежить рівень доходу при видобуванні криптовалюту.

Прошивка чіпа відеокарти – це досить складний процес. Він вимагає від користувача знань і навичок, але з'являється можливість самостійно проводити операції з видобутку криптовалюти. У такому разі всі витрати на обслуговування обладнання та отримання доходу коштуватимуть набагато нижче. При цьому такі методи видобутку вимагають наявність потужного комп'ютера та певного досвіду у майнера.

Вгору